Jak malować paznokcie lakierem hybrydowym?

Jak malować paznokcie lakierem hybrydowym?

16 września, 2019 0 przez Redakcja

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Malowanie paznokci to doskonały sposób na wyrażenie siebie i swoich pomysłów. Lakier hybrydowy jest popularną opcją, ponieważ łączy w sobie łatwość zwykłego lakieru z możliwościami projektowymi. Malowanie paznokci hybrydą może być tak proste, jak dodanie bazy i top coatu do ulubionych kolorów. Możesz również dodać ozdoby takie jak koronka lub naklejki, aby stworzyć unikalny manicure na każdą okazję.

Malowanie paznokci hybrydą

Manicure hybrydowy wykorzystuje bazę pokrytą wieloma warstwami koloru. Aby stworzyć efekt koronki, możesz nałożyć na bazę kalkomanię lub koronkę. Następnie nakładasz jeden lub więcej lakierów nawierzchniowych, aby uszczelnić kolor i chronić swoje dzieło. Manicure hybrydowy jest idealny dla osób, które chcą łatwo zastosować wzory bez żadnego doświadczenia. Są one również świetne dla artystów paznokci, którzy chcą tworzyć niestandardowe manicure dla swoich klientów. lakier hybrydowy do paznokci – malowanie.

Jak zrobić i wysuszyć lakier hybrydowy bez lampy?

Malowanie paznokci krok po kroku

Kontury ciała: Manicure hybrydowy do prawidłowego funkcjonowania wymaga dwóch warstw bazy. Następnie możesz malować pożądane kolory nad bazą za pomocą pędzelka, narzędzia do nakładania kropek lub dłoni. Możesz również użyć aplikatora jeśli chcesz aby każdy kolor pokrył równomiernie każdą część łożyska paznokcia. Podczas malowania manicure hybrydowego powinnaś użyć jednej kropli każdego koloru na każdą warstwę. W ten sposób pokryjesz każdy paznokieć równomiernie, bez żadnych przerw i problemów z wycieraniem. Po zakończeniu malowania paznokci, należy odczekać godzinę przed dodaniem top coatu dla maksymalnej przyczepności i trwałości. Możesz również dodać lakier bezbarwny, aby chronić swoją pracę przed zużyciem w czasie.

Jak szybko wysuszyć lakier hybrydowy bez lampy?

Ciekawe ozdoby do paznokci

Dodanie ozdób tworzy prawie koronkowy wygląd na paznokciach. Możesz to zrobić mieszając biały z jednym lub kilkoma kolorami aby stworzyć bazową biel. Następnie możesz dodać czerwony, żółty, zielony, niebieski i fioletowy, aby stworzyć wiele palet kolorów do wykorzystania w projektach. Następnie wybierz jeden z wybranych kolorów i nałóż go na wszystkie dziesięć palców za pomocą pędzelka. Następnie, dodaj dwie kropki pomiędzy każdym palcem używając narzędzia do robienia kropek, aby stworzyć efekt koronki. Aby zakończyć swój manicure, nałóż jedną lub dwie warstwy top coat, aby chronić swoją pracę i uszczelnić lakier.

Jak usunąć lakier hybrydowy bez acetonu?

Podsumowanie

Manicure hybrydowy jest łatwy do stworzenia i pozwala wyrazić siebie poprzez unikalne wzory i kolory. Dodanie ozdób sprawia, że Twój manicure wygląda jeszcze bardziej realistycznie i tworzy doskonałą bazę do stylizacji paznokci. Manicure hybrydowy jest idealny dla każdego, kto szuka łatwego sposobu na ozdobienie swoich paznokci!

Jak malować paznokcie lakierem hybrydowym?