Ile trzymać lakier hybrydowy w lampie?

Ile trzymać lakier hybrydowy w lampie?

16 września, 2019 0 przez Redakcja

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Lakier do paznokci jest podstawowym produktem kosmetycznym dla kobiet; chroni paznokcie przed uszkodzeniami i nadaje paznokciom błyszczący wygląd. Niektórzy ludzie używają nawet lakieru do paznokci jako lakieru do sztuki. Hybrydowy lakier do paznokci jest mieszanką zwykłego i żelowego lakieru do paznokci z dodatkami, które sprawiają, że jest on bardziej trwały. Możesz znaleźć hybrydowy lakier do paznokci w wielu kolorach i odmianach. Jest również łatwy do zastosowania, co czyni go idealnym projektem DIY.

Suszenie lakieru hybrydowego w lampie

Lakiery hybrydowe przechowuje się tak samo jak zwykłe lakiery do paznokci – w butelkach i słoikach. Lakier do paznokci hybrydowych należy przechowywać w chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła. unikaj przechowywania lakieru do paznokci hybrydowych w pobliżu żywności, która może wytwarzać zapachy, a także perfum lub wody kolońskiej. Powinnaś również trzymać swój hybrydowy lakier do paznokci poza zasięgiem dzieci, które mogą się nim źle posługiwać. Kiedy już odpowiednio przechowujesz swój lakier hybrydowy, możesz go nałożyć na paznokcie!

Jak zrobić i wysuszyć lakier hybrydowy bez lampy?

Jaką lampę do hybrydy?

Kiedy skończysz malować paznokcie, powinnaś przechowywać buteleczkę z lakierem hybrydowym w chłodnym, ciemnym miejscu. Idealne jest Twoje poddasze lub piwnica – choć sprawdzi się każde chłodne, ciemne miejsce. Unikaj trzymania hybrydowego lakieru do paznokci w tym samym miejscu co zwykły lakier do paznokci, ponieważ ciepło z lampy oświetleniowej może spowodować stopienie się obu butelek. Jeśli zdecydujesz się na przechowywanie obu rodzajów lakierów do paznokci razem, upewnij się, że jest odpowiednia wentylacja, aby oba rodzaje lakierów nie zapaliły się z powodu mieszanki składników zwykłych i hybrydowych. Kiedy już odpowiednio przechowasz swój hybrydowy lakier do paznokci, jesteś gotowa do nałożenia nowego lakieru kiedy tylko zechcesz!

Jaki lakier hybrydowy wybrać?

Kolejną rzeczą, o której należy pamiętać przy nakładaniu lakieru hybrydowego jest dokładne czyszczenie narzędzi przed i po każdej aplikacji. Zwykłe pędzle powinny być czyszczone co tydzień, natomiast pędzle do hybryd co miesiąc. Zwykłe pędzle możesz czyścić wodą z mydłem, ale nie używaj niczego ściernego na swoich hybrydach – te pędzle są przeznaczone tylko do nakładania lakieru hybrydowego! I na koniec, nie zapomnij włożyć wszystkich swoich narzędzi z powrotem do odpowiednich torebek, gdy skończysz ich używać! Nakładanie lakieru hybrydowego jest łatwe, gdy wszystkie Twoje narzędzia są czyste i odpowiednio przechowywane!

Ile warstw lakieru hybrydowego?

Podsumowanie

Przechowywanie lakieru hybrydowego jest proste, ponieważ zwykłe sklepy z lakierami do paznokci są już przystosowane do hybryd! Musisz tylko unikać przechowywania lakieru hybrydowego w pobliżu żywności, która może wytwarzać zapachy i trzymać go w chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego i źródeł ciepła. Możesz również przechowywać zwykłe i hybrydowe pędzle razem, jeśli chcesz, ale upewnij się, że jest odpowiednia wentylacja, aby oba rodzaje lakierów nie zapaliły się z powodu mieszanki składników zwykłych i hybrydowych. Na koniec pamiętaj, aby dokładnie wyczyścić swoje narzędzia przed i po nałożeniu każdej warstwy lakieru hybrydowego na paznokcie!