Jak utwardzić lakier hybrydowy bez lampy?

Jak utwardzić lakier hybrydowy bez lampy?

16 września, 2019 0 przez Redakcja

Czytelniku! pamiętaj, że wszystkie informacje i porady zawarte na naszym portalu nie zastąpią indywidualnej konsultacji z fachowcem/lekarzem. Stosowanie treści zawartych na naszym blogu w praktyce każdorazowo powinno być konsultowane z specjalistą o odpowiednich kwalifikacjach. Redakcja i wydawca portalu nie ponoszą odpowiedzialności ze stosowania porad zamieszczanych na stronie.

Kiedy weźmiesz do ręki czasopismo, zobaczysz reklamy wielu różnych rodzajów ulepszeń paznokci. Niektóre reklamy przedstawiają manicure żelowy lub paznokcie akrylowe jako najlepszy sposób na wzmocnienie naturalnych paznokci. Istnieje jednak inny sposób na to, aby przy minimalnych kosztach i wysiłku wzmocnić swoje naturalne paznokcie. Tym sposobem jest utwardzenie paznokci za pomocą lampy. Utwardzanie polega na zanurzeniu paznokci w roztworze emitującym promienie UV, a następnie pozostawieniu go do wyschnięcia. Kiedy to zrobisz, twoje paznokcie będą wyglądać znacznie zdrowiej i wzmocnią się bez potrzeby kosztownego leczenia paznokci.

Utwardzanie lakieru bez lampy

W przypadku utwardzania paznokci bez lampy należy moczyć paznokcie w roztworze co kilka dni przez kilka tygodni. Po namoczeniu należy pozostawić paznokcie w roztworze na kilka godzin przed jego usunięciem. Dzięki temu zabieg będzie mógł wniknąć w zewnętrzne warstwy paznokcia i wyleczyć zarówno zewnętrzną warstwę paznokcia jak i warstwy znajdujące się pod nią. Następnie należy zawinąć palce w folię i umieścić je w lodówce na kilka godzin. To schładza roztwór i jeszcze bardziej spowalnia proces utwardzania. Po wykonaniu tego kroku, jesteś gotowa do nałożenia lakieru na utwardzone paznokcie. Dzięki mocniejszym i zdrowszym warstwom zewnętrznym Państwa nowe utwardzone paznokcie będą wyglądały o wiele ładniej niż wcześniej!

Jak zrobić i wysuszyć lakier hybrydowy bez lampy?

Prawidłowe utwardzanie lakieru bez lampy

Po utwardzeniu paznokcie będą wyglądały znacznie zdrowiej i mocniej, będą się mniej łamały w porównaniu z paznokciami nieutwardzonymi. Ponadto nie ma potrzeby pozbywania się starych kloszy lamp, ponieważ wszystkie utwardzone paznokcie są na zewnątrz fali. Zamiast wyrzucać stare klosze, można po prostu umieścić je na nowo utwardzonych paznokciach! W ten sposób chronią Państwo oczy i jednocześnie pozostawiają swoje dłonie w doskonałym stanie. A ponieważ utwardzanie zapobiega infekcjom, nie ma potrzeby stosowania manicure akrylowego lub żelowego. Zamiast tego możesz wrócić do noszenia chusteczek na palce i niemycia rąk po manicure, aby Twoje dłonie nie zostały ponownie zainfekowane.

Ile trzymać lakier hybrydowy w lampie?

Utwardzacz do paznokci hybrydowych

Utwardzanie paznokci hybrydowych bez lampy to doskonały sposób na świetny wygląd bez wydawania pieniędzy na drogie zabiegi. Już po kilku drobnych przygotowaniach możesz bez żadnych trudności zacząć utwardzać paznokcie lampą. Wyniki są zdumiewające – nawet najbardziej sceptyczna osoba będzie zaskoczona tym, jak bardzo poprawiły się jej dłonie już po jednej sesji! Każdy może wyglądać świetnie jeśli ma zdrowo wyglądające paznokcie!

Ile warstw lakieru hybrydowego?